شرکت کرج صنعت نصیبی در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی  تاسیس و کار خود را با ارزیابی بازارو ایجاد فرایند تولید آغاز کرد. با بسط و توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات تخصصی صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی سازمانی حرفه‌ای در زمینه امور مهندسی و اجرای انواع  قفسه های فروشگاهی و قفسه های انباری  به روش‌های نوین است و پروژه‌های متعددی را در سراسر کشور اجرا کرده یادر دست اجرا دارد.
اجرای طرح‌ها در کوتاه‌ترین زمان، هزینه متعارف و کیفیت مطلوب، اهداف مستمر کارفرمایان است. تحقق این اهداف نیازمند وجود تفکر سیستمی، برنامه‌ریزی و  برخورداری از توانایی‌های خاص است . شرکت کرج صنعت نصیبی ارائه‌ کننده محصولات و خدماتی است که نیل به این اهداف را ممکن می‌سازند.صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی ، یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ارائه خدمات وتولیدات خود در مراحل پیدایش، برنامه‌ریزی، مطالعات، طراحی، اجرا، تجهیز و بهره‌برداری پروژه‌ها فعالیت می‌نماید و تخصص و تجارب موفق خود را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد.
تجهیز و به کارگیری گروه‌های تخصصی مختلف با کارایی مناسب درشرکت تولیدی و صنعتی کرج صنعت نصیبی ، تجمیع خدمات ضروری برای راهبری و هدایت طرح‌ها را ممکن ساخته است.صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی با تکیه بر این توانایی، اجرای گستره وسیعی از پروژه‌ها را هدف خود قرار داده است.
شرکت تولیدی و صنعتی کرج صنعت نصیبی از بدو تأسیس سرمایه‌گذاری مناسبی در تحقیق و توسعه داشته است. شناخت، بومی‌سازی و توسعه روش‌ها و سازوکارهای نوین انجام و تحویل تولیدات و خدمات درعرصه داخلی و بین‌المللی، زمینه اصلی فعالیت‌های تحقیق و توسعه درشرکت تولیدی و صنعتی کرج صنعت نصیبی است.
کارخانه جات صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی درشهرک صنعتی فن آوری های برتر البرز(کرج) واقع شده است و در متراژی بالغ بر 3000 متر مربع فضا و در دو سالن تولید، محل استقرار قریب به ۷۰ نفر از همکاران و تجهیرات به روز تولید است. وظیفه این افراد هدایت فرآیند تولید ،تولید محصولات با کیفیت بنا به سفارش مشتری و انجام امور  پشتیبانی پروژه‌های خارج ازشرکت و توسعه فعالیت‌های آتی سازمان است. صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی با دهها همکار تمام‌ وقت و  همکار پاره‌ وقت خود در دفتر مرکزی  پروژه ها را سازماندهی نموده است، این همکاران از تخصص حرفه‌ای در سطوح بالا برخوردارمیباشند و ارائه خدمات به مشتریان عزیز را تسهیل میکنند. از جمله خدمات و تولیدات صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی می توان به  قفسه ، قفسه بندی ، قفسه بندی سوپر مارکت ،میز چک اوت ، قفسه بندی فروشگاهی ،قفسه فروشگاهی ، تجهیزات فروشگاهی ،  قفسه بندی سوپر مارکتی ،  قفسه گرد فروشگاهی ، قفسه بندی سنگین فروشگاهی ، گردون ورودی وخروجی فروشگاهی ، قفسه بندی هایپر مارکتی ، کالسکه خرید فروشگاهی ، فروشگاهی ، انواع استند فروشگاهی ، پالت فروشگاهی ، قفسه بندی انباری پانل راک ، قفسه بندی انباری بالکی راک  ، قفسه بندی انباری سنگین پالت راک ، قفسه بندی انباری نیمه سنگین پالت راک ، قفسه بندی خود سوله، قفسه بندی انباری مزنین ، اجرای قفسه انباری راک ، سیستم قفسه بندی انبار پالت راک با ارتفاع بلند ، قفسه بندی بازویی ، قفسه بندی کانتی لور، قفسه بندی پیچ و مهره ای یا قفسه بندی مشبک، قفسه بندی انبار نیم طبقه  ، قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی ، قفسه بندی دو طرفه فروشگاهی ، قفسه بندی یک طرفه سوپر مارکتی ، قفسه بندی انبار اشاره کرد.کلیه محصولات صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت ، بهترین اجرا و خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی در سراسر کشور ارائه  میگردد.
اهداف و خط مشی شرکت کرج صنعت نصیبی
شرکت تولیدی و صنعتی کرج صنعت نصیبی یک شرکت خصوصی ایرانی است و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند.شرکت تولیدی و صنعتی کرج صنعت نصیبی برای عرضه تولیدات و خدمات حرفه‌ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید.مدیران ارشدو پرسنل شرکت بر این باور هستند که تنها راه توسعه فعالیت‌های شرکت و داشتن سهم مناسبی از بازار، کسب رضایت مشتریان و ادای تکالیف حرفه‌ای در چارچوب توانمندیهای رو به گسترش شرکت است.
– صداقت در گفتار و رفتار، امانت‌داری  و حفظ حقوق کارفرمایان، سرلوحه فعالیت‌های شرکت تولیدی و صنعتی کرج صنعت نصیبی قرار دارد.
– مدیران و کارکنان شرکت تلاش مداوم برای یادگیری تازه‌ها و دستاوردهای علمی و تجربی معتبر جهانی و ملی را مد نظر داشته و آن را عامل موثری برای موفقیت در رقابت‌های حرفه‌ای می‌دانند.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی در تلاش برای ارائه خدمات، مبتنی بر معیارها، ضوابط و استانداردهای معتبر ملی و جهانی برای هریک از امور اصلی و تکرار شونده شیوه نامه‌هایی را تدوین و ملاک عمل قرار داده است.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی شفافیت اقدامات جاری و مستندسازی تجارب را، عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی می‌داند.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی تبادل نظر با دیگر شرکت‌ها و نشر دستاوردهای حرفه‌ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی در همه حال پایبند اصول اخلاق حرفه‌ای بوده و به صورت ویژه‌ای این امر را در بازاریابی و کسب موفقیت در رقابت ها مورد توجه قرار می‌دهد.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی برای حضور در پروژه‌های بزرگ اولویت خاصی قائل است و تمام تمرکز  وتلاش خود را بکار میگیرد تا رضایت مشتریان جلب شود.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی برای ارتقای علمی و تجربی خود، انجام پروژه‌های بزرگ با استفاده از تجارب شرکت‌های معتبر خارجی و بین المللی را غنیمت دانسته و نمونه‌های موفقی را در کارنامه خود دارد.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی تلاش دارد تا دانسته‌ها و تجارب خود را به دانش تبدیل کرده و آن را به بازیگران این صنعت  ارائه کند.
– تقویت روحیه ریسک‌پذیری درسازمان و ارائه خدمات منظم ، دقیق ، سریع ، ایمن و مطمئن از مهمترین اهداف شرکت تولیدی و صنعتی کرج صنعت نصیبی است.
– صنایع قفسه بندی کرج صنعت نصیبی تلاش می‌‌کند تا از طریق فعال سازی علمی واحد تحقیقات و بازار (R&D)و تقویت بازاریابی و شناسائی بازار های جدید و توسعه محدوده فعالیت های شرکت و ایجاد دفاتر مورد نیاز در کشور، به سهم بیشتری از بازار دست یابد.
– این شرکت در جهت تحقق اهداف کیفی با رویکردی فرآیندگرا و مشتری‌گرا، انطباق سیستم مدیریت کیفیت بر منبای (ISO 9001-2008) را مد نظر قرار داده و اهداف کیفیت خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید.